Els Campionats d’Espanya Júnior i Escolar, aquest cap de setmana a Albolote

Els Campionats d’Espanya Júnior i Escolar, aquest cap de setmana a Albolote:
Aquest cap de setmana es disputen els Campionats d’Espanya de Lluita Greco-Romana, Lliure Olimpica i Femenina en les categories Junior i Escolar a la localitat d’Albolote (Granada). La Selecció Catalana que es desplaça és la següent:

JUNIOR LLIURE OLÍMPICA

  • 60 kg – Sergio Cruz Ruiz – CLLBV
  • 66 kg – Jonathan Álvarez Díaz – CLLSA
  • 74 kg – Sergio Blanco Martínez – CLLBV

JUNIOR GRECO-ROMANA

  • 55 kg – Cristian Martínez González – CLLSA
  • 66 kg – Andrés Prados Arjona – CLLBV
  • 66 kg – Cristian Galera Quero – CLLSA
  • 74 kg – Sergio Jabalera Tejedor – CLLOLM
  • 84 kg – Pol Canudas Sola – CLLSA
  • 96 kg – Kevin J. Ferrón Dimas – CLLSA

ESCOLAR MASCULÍ

  • 42 kg – Luis Bernal Fernández- CLLOLM
  • 42 kg – José M. de Gracia Ruiz – CLLBV
  • 42 kg – Ryad Farid Zaied – CLLSA
  • 47 kg – José Saavedra el Hombre – CLLBV
  • 47 kg – Andrei Shklyaev – Hayastan
  • 53 kg – Rafael Padilla de la Torre – CLLBV
  • 66 kg – Gor Kechoyan – Hayastan
  • 66 kg – Alejandro Sánchez – CLLOLM
  • 73 kg – Francisco Cortés Atencia – CLLOLM
  • 73 kg – Javier Jabalera Tejedor – CLLOLM

ESCOLAR FEMENÍ

  • 44 kg – María Ramos Cabot – CLLOLM
  • 62 kg – Nerea Salvador Mayo – CLLBV

L’expedició la completen els tècnics: Luis Bernardo Martínez López, Juan Carlos Ramos Sánchez, Víctor Domínguez, Movses Karapetyan, Roberto Cano Merino i Tamerlan Gobaev així com els àrbitres: Luis Romero Porta, Miguel González Alcarria, Francisco Artacho Artacho.

Reglament oficial del campionat

Anuncios

Els Campionats d’Espanya Júnior i Escolar, aquest cap de setmana a Albolote

Els Campionats d’Espanya Júnior i Escolar, aquest cap de setmana a Albolote

Aquest cap de setmana es disputen els Campionats d’Espanya de Lluita Greco-Romana, Lliure Olimpica i Femenina en les categories Junior i Escolara la localitat d’Albolote (Granada). La Selecció Catalana que es desplaça és la següent:

JUNIOR LLIURE OLÍMPICA

  • 60 kg – Sergio Cruz Ruiz – CLLBV
  • 66 kg – Jonathan Álvarez Díaz – CLLSA
  • 74 kg – Sergio Blanco Martínez – CLLBV

JUNIOR GRECO-ROMANA

  • 55 kg – Cristian Martínez González – CLLSA
  • 66 kg – Andrés Prados Arjona – CLLBV
  • 66 kg – Cristian Galera Quero – CLLSA
  • 74 kg – Sergio Jabalera Tejedor – CLLOLM
  • 84 kg – Pol Canudas Sola – CLLSA
  • 96 kg – Kevin J. Ferrón Dimas – CLLSA

ESCOLAR MASCULÍ

  • 42 kg – Luis Bernal Fernández- CLLOLM
  • 42 kg – José M. de Gracia Ruiz – CLLBV
  • 42 kg – Ryad Farid Zaied – CLLSA
  • 47 kg – José Saavedra el Hombre – CLLBV
  • 47 kg – Andrei Shklyaev – Hayastan
  • 53 kg – Rafael Padilla de la Torre – CLLBV
  • 66 kg – Gor Kechoyan – Hayastan
  • 73 kg – Francisco Cortés Atencia – CLLOLM
  • 73 kg – Javier Jabalera Tejedor – CLLOLM

ESCOLAR FEMENÍ

  • 44 kg – María Ramos Cabot – CLLOLM
  • 62 kg – Nerea Salvador Mayo – CLLBV